Sponsorzy2019

Sponsorzy

Kapitularz oferuje wiele atrakcji z nagrodami do wygrania. Co roku są konkursy, turnieje, akcje promocyjne czy gala cosplay. Nagrody ufundowane są przez naszych sponsorów. W imieniu Organizatorów serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy Uczestników do odwiedzin na stronach naszych sponsorów.

Tegoroczna edycja organizowana jest dzięki wsparciu z Funduszy Urzędu Miasta Łodzi!

Mecenasem Łódzkiego Festiwalu Fantastyki jest kolega Piotr Jager Sopel. Serdecznie dziękujemy za wkład w tworzenie naszej imprezy!

AMSO Rent

AMSO Rent działa na rynku od 2008 roku, obsługując duże i małe firmy oraz osoby indywidualne. Zajmują się wynajmem komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, serwerów, drukarek i projektorów.

Zapraszamy na http://amsorent.pl/

Fabryka Kart Trefl

Fabryka Kart Trefl-Kraków od 70 lat produkuje najwyższej jakości karty do gry. Do tej pory zakłady opuściło prawie miliard talii.

Oferta Fabryki Kart Trefl-Kraków to także karty do tarota czy gry planszowe.

Więcej na https://sklep.trefl.com/

Dom wydawniczy REBIS

Wydawnictwo założone w sierpniu 1990 w Poznaniu przez Tomasza Szpondera i Tadeusza Zyska. Książki ukazują się w seriach wydawniczych: Biblioteczka człowieka myślącego, Biografie i powieści biograficzne, Historia, Literatura dziecięca i młodzieżowa, Mity i legendy, Nowe Horyzonty, Polska literatura współczesna, Psychologia, Salamandra, Wodnik i innych.

Więcej na www.rebis.com.pl

GRAmel Books

Firmę tworzy grupa fanów Savage Worlds, którzy chcą tę mechanikę promować w naszym kraju. Jej trzon w Polsce stanowi czterech zapaleńców: Piotr Ramel Koryś, Umberto Pignatelli, Andy Slack oraz Tomasz Z. Majkowski. Więcej info na stronie https://www.facebook.com/wydawnictwo.gramel/

Rebel

Wydawnictwo Rebel sponsorem Kapitularza! Największy w Polsce sklep z grami dla każdego – gry rpg, gry planszowe, karciane i inne.

Goods.pl

Serwis Goods.pl zaprasza.

Odmęty Absurdu

Zapraszamy na https://www.facebook.com/odmetyabsurdu/