Koszulki2020

Koszulki pamiątkowe 2020

Zapraszamy chętnych do zamówienia koszulek pamiątkowych Kapitularza 2020 Online. Koszulki z poniższym wzorem możecie zamówić korzystając z tego formularza. Szczegóły akcji znajdziecie poniżej.

Specyfikację koszulek, rozmiarówkę oraz dostępne kolory znajdziecie w tym dokumencie.

Wzór koszulki pamiątkowej CyberKapi 2020
 1. Fundacja Fantastyczne Inicjatywy organizuje zbiórkę na koszulki pamiątkowe Kapitularz 2020. Jest to akcja statutowa Fundacji i nie ma charakteru komercyjnego.
 2. Każdy, kto weźmie udział w zbiórce i spełni warunki z punktu 3, dostanie koszulkę pamiątkową na warunkach opisanych niżej.
 3. Aby otrzymać koszulkę, należy:
  1. Zgłosić chęć poprzez formularz na stronie https://forms.gle/ew5buFfqy5PUuXBQ7
  2. Przelać na konto fundacji podane niżej składkę w wysokości minimum 50zł/koszulkę + koszt wysyłki w tytule przelewu wpisując “Darowizna na cele statutowe – akcja koszulki 2020” oraz Imię i Nazwisko
 4. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować mailowo na adres akredytacja@kapitularz.pl Wszelkie sprawy będziemy omawiać indywidualnie drogą mailową lub dzwoniąc na numer telefonu podany w formularzu. 
 5. Wpłaty składki prosimy dokonać na numer konta: Santander Bank Polska S.A. 1 Oddział w Łodzi, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź, 97 1090 2705 0000 0001 2376 0211
 1. Fundacja wyśle koszulki za pośrednictwem listu poleconego Poczty Polskiej (koszt wysyłki 6.30zł) lub paczkomatu Inpost (koszt wysyłki 12,99zł)
 2. Maksymalnie można zamówić 5 koszulek w jednym formularzu.
 3. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w zbiórce. Dane dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie https://kapitularz.pl/index.php/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/
 4. Wzięcie udziału w zbiórce jest całkowicie dobrowolne i oznacza zgodę na niniejsze zasady.
 5. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny w dniach od 20 lipca 2020 do dnia 9 sierpnia 2020 do godziny 23:59. Zgłoszenia po terminie końcowym nie zostaną zrealizowane.
 6. Koszulki zostaną wyprodukowane i wysłane na adresy podane w formularzu w ciągu 3 tygodni od zakończenia zbiórki. O wysyłce poinformujemy mailem lub za pośrednictwem systemu Inpost.
 7. Nie ma możliwości wysłania paczek poza granicę Polski. W przypadkach szczególnych prosimy o kontakt indywidualny. 
 8. Koszty wysyłki należy doliczyć do kwoty zrzutki.
 9. Wszelkie fundusze, które pozostaną w Fundacji po realizacji zbiórki na koszulki pamiątkowe Kapitularz 2020 zostaną przekazane na cel realizacji Festiwalu Kapitularz 2021.
 10. Fundacja nie przewiduje możliwości zwrotu wpłaconej zrzutki.
 11. W przypadku wpłacenie mniejszej kwoty na konto Fundacji niż podano w punkcie 3, wysyłka koszulki nie zostanie zrealizowana a kwota zostanie potraktowana jako datek na na cel realizacji Festiwalu Kapitularz 2021. O tym przypadku poinformujemy wpłacającego drogą mailową. Jest możliwość uzupełnienia brakującej kwoty.
 12. Ewentualne reklamacje prosimy kierować mailowo na adres akredytacja@kapitularz.pl

Specyfikację koszulek, rozmiarówkę oraz dostępne kolory znajdziecie w tym dokumencie.