Czym jest Kapitularz? To Łódzki Festiwal Fantastyki (i nie tylko!) osadzony w realiach urban fantasy i horroru, gdzie miejsce dla siebie znajdą zarówno fani fantastyki i gier fabularnych, jak i komiksu czy kultury japońskiej. To kilkaset godzin programu: konkursów, paneli, sesji RPG, LARPów i spotkań z twórcami podzielonych na nitki tematyczne. Znajdziecie tu wszystko – od popkultury po naukę, od epic fantasy aż po hard science fiction z dodatkiem horroru.

Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 6-8 września w budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Pomorskiej 171/173. 

W tym roku tylko w pre-akredytacji utrzymujemy cenę z ubiegłych lat.

Udział w całym 3-dniowym Festiwalu to w przedsprzedaży tylko 50 zł.

Dla chętnych przygotowaliśmy szereg zniżek a dla wolontariuszy i współtwórców festiwalu wejścia za darmo!

Akredytację całościową można wykupić w przedsprzedaży oraz na miejscu przez cały czas trwania Festiwalu, w tym w godzinach nocnych u wolontariuszy z Patrolu Konwentowego. 

Nie czekaj – wypełnij formularz akredytacyjny już dziś!

Zniżka 10zł na 3-dniową wejśćiówkę w ramach preakredytacji.

W czasie festiwalu można nabyć 3-dniową wejściówkę za 60 zł, a na poszczególne dni: Piątek – 30 zł. Sobota 40 zł. Niedziela – 30 zł.

Dzieci do 6 roku życia mają prawo do bezpłatnego wejścia na teren imprezy „pod opieką” opiekuna prawnego. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna na udział w Festiwalu. Wzór zgody znajdziecie pod tym linkiem:  zgoda rodzica.

Osoby niepełnosprawne mają 50% zniżki na udział w Festiwalu, zaś opiekunowie wchodzą z nimi całkowicie za darmo. Budynek posiada windy i jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach.

 

Informacje możecie uzyskać pisząc na adres akredytacja@kapitularz.pl

Szczegółowy regulamin pre-akredytacji znajduje się w regulaminie.