Łódź Pirates

Znasz świat Harrego Pottera? Lubisz sporty i/lub fantastykę? Quidditch brzmi ciekawie? A może grałeś już i zraziłeś się? My spróbujemy to zmienić! Wpadnij do nas a my pokażemy Ci MAGIĘ tego sportu!
Historia:

Łódź Pirates to najmłodsza drużyna w Polsce założona w grudniu 2018 roku. Burzliwe losy Quadallowego statku płynącego przez rzekę Łódkę, sięgają czasów Tkaczy (Skyweavers).
Wielu odważnych graczy i piratów, oddzieliwszy się od Tkackiej drużyny- założyło naszą załogę: ŁÓDŹ PIRATES! Pomimo wielu nieprzyjaznych fal i przeciwności losu Drużyna na pierwszych zawodach zajmuje 4 miejsce w Polsce! Grając ramię w ramię z resztą elitarnych zawodnikami z Polski. Fenomenalna załoga która w parę miesięcy od powstania, wystawia skład na miarę 4 miejsca!

Jesteśmy organizatorami treningów otwartych z Serii „Polataj z Mistrzami”! Odwiedzają nas trenerzy personalni oraz zawodnicy innych sportów w celu lepszego szkolenia naszej drużyny!
Wspólnie organizujemy treningi, jeździmy na mistrzostwa oraz bierzemy udział w imprezach fantastycznych tj. „Zlot Fanów Harrego Pottera”. Popularyzujemy zdrowy tryb życia oraz piękny sport jakim jest Quadball!
Stale udoskonalamy nasz sprzęt by nasz okręt stawał się coraz lepszy! Podczas towarzyskich turnieji zdobywamy najwyższe osiągnięcia (2 miejsce podczas turnieju towarzyskiego Galanty Turniej Quidditch’a organizowany w Łodzi). Nasze poczynania można śledzić na stale aktywnych socialmediach drużyny. Jesteśmy Załogą pełną Piratów, wielu kultur, różnych charakterów i talentów! TY TEŻ MOŻESZ zawalczyć z nami o Mistrzostwo!