DLA MEDIÓW

INFORMACJE DLA MEDIÓW

Informacje o Festiwalu oraz akredytacje medialne można uzyskać pisząc na adres: media@kapitularz.pl

Pakiet zdjęć i logo 26-08-2019 – ZIP

Informacja prasowa 30-07-2019

Informacja prasowa DOC PDF

Informacja prasowa 04-06-2019

Informacja prasowa DOC PDF

Grafika LINK Zdjęcia ZIP

Zadanie Łódzki Festiwal Fantastyki Kapitularz 2019 jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Patronat medialny

Ostatnia Tawerna

W Naszej Tawernie znajdziesz aktualne recenzje gier, filmów, książek oraz felietony o tematyce fantastyki. U nas usłyszysz fantastyczne gawędy o przygodach za siedmioma górami i siedmioma lasami, poznasz zacnych mężów i powabne niewiasty oraz prawdziwych bohaterów – zarówno tych filmowych, literackich jak i z gier.

Serialowy

Partnerem medialnym Kapitularza 2019 jest portal serialowy.pl – strona skoncentrowana na popkulturze i poświęcona serialom wszelkich gatunków.

Informator Konwentowy

To obecnie najstarszy serwis zajmujący się tematyką fandomu fantastycznego, ze szczególnym uwzględnieniem konwentów. Na stronie serwisu znajdziecie dane historyczne o ponad 1000 konwentów, relacje oraz fotorelacje, ale również aktualne informacje o nowych wydarzeniach.

Konwenty Południowe

Konwenty Południowe to największa w Polsce redakcja zajmująca się wydarzeniami dla fanów szeroko rozumianej popkultury. Na łamach portalu znaleźć możecie recenzje gier, książek i komiksów, relacje, fotorelacje, videorelacje z wydarzeń oraz najważniejsze informacje o organizowanych w kraju konwentach i festiwalach.

KONTAKT

Piotr Braciak tel. 691 237 467 piotr.braciak@kapitularz.pl

Jakub Gajdamowicz jakub.gajdamowicz@kapitularz.pl

Urszula “Ulerka ”Małoszewska Cyrulińska