Wystawcy2019

Wystawcy

Festiwal Fantastyki Kapitularz oferuje część targową, gdzie można zakupić pamiątki z wydarzenia, gadżety fantastyczne, książki, rękodzieło i wytwory artystyczne. Zapraszamy na strony naszych wystawców, gdzie możecie zobaczyć więcej informacji.

Artystyczny Krąg

Artystyczny Krąg to grupa youtuberów, którzy prowadzą kanały kreatywne. Nasze stoisko to miejsce, gdzie można kupić produkty artystów, testować profesjonalne przybory plastyczne, wziąć udział w konkursach plastycznych a także spotkać twórców z artystycznej sceny YouTube.

Biblioteka mangowa

Lubicie czytać?
W takim razie mamy coś dla Was. Tak jak wy kochamy czytać i lubimy się dzielić naszymi zbiorami. W związku z tym zapraszamy Was serdecznie do naszej “małej” konwentowej biblioteczki.
Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych tytułów mang oraz nowelek. Posiadamy szeroki zakres zbiorów, od jednotomówek, aż po całe serie.

AyanoQueen i Whatimevendoinhere

AyanoQueen i whatimevendoinhere – dwie dziewczyny, które zbyt wiele czasu spędzają na grach i serialach, a jeszcze więcej na rysowaniu. Co powstaje w wyniku połączenia tych dwóch faktów, najprawdopodobniej źle przemyślanego pomysłu i paru zbyt długich dni w szkole? Stoisko, gdzie owe rysunki przybierają postać materialną, m.in. plakatów i naklejek.

Paciorkowce i Wisielce

Rękodzieło biżuteryjne, zakładki do książek, breloczki, wisiorki, kolczyki, niepowtarzalne precjoza.

Dawid Przybysz

Myślisz, że czytałeś już wszystko? Poznaj mrok w czystej postaci od samego autora książki ,,Czyste zło. Potęga Nieumarłych’’. Zanurz się w świat fantasy, w którym nic nie jest takie oczywiste, a pozorna walka o władzę nad światem jest tylko przykrywką. Stań po stronie Nieumarłych i zobacz ich perspektywę postrzegania świata… Więcej o książce na oficjalnej stronie: www.autor-przybysz.pl.

Another Side

Szyjemy torby, plecaki,nerki, czasem robimy jakieś drobne dodatki (breloki, skrzydełka do butów, saszetki)Nasze projekty są odzwierciedleniem tego co nam w duszy gra, moda alternatywna, inspiracje czerpane ze świata książek i filmów, miłość do kotów i upcykling.
Nasze produkty są w całości wykonywane przez nas, bardzo często są to pojedyncze unikatowe sztuki.

Dragondwarf rzemieślnik – artysta

Na stoisku zaprezentuję i – za krasnoludzką opłatą – pozwolę nabyć liczne wyroby skórzane, przedmioty codziennego użytku, ozdoby i akcesoria.

Kolejne informacje o wystawcach już wkrótce